Fundusze Europejskie

Biedronki

Grupa przedszkolna Biedronki - 4 latki

 • nauczycielka: mgr Aneta Pawłowska,
 • nauczycielka: mgr Małgorzata Lemiech,
 • pracownik obsługi: Barbara Janisz,

Konsultacje indywidualne z rodzicami - II środa miesiąca godz. 16.00 - 16.30

Znaleziono wiadomości: 20.

 • Teatr 2021-06-10

  Teatr

  Po co jest teatr ? Ta drabina to schody do nieba,  A ta miska nad schodami to księżyc. Tamten miecz to zwykły pogrzebacz, A z garnków są hełmy rycerzy, Ale kto w te czary nie wierzy? To jest teatr. A teatr jest po to, żeby wszystko było inne niż dotąd. J. Kulmowa Za nami premiery przedstawień przygotowanych w ramach Dni Teatru  odbywających się co roku w naszym przedszkolu

 • Konkurs rodzinny - Torba w kwiatki na Dzień Matki  2021-05-28

  Konkurs rodzinny - Torba w kwiatki na Dzień Matki

  28 maja 2021r. miało miejsce w Przedszkolu  podsumowanie konkursu plastycznego dla dzieci  i rodziców - Torba w kwiatki na Dzień Matki .  Na konkurs wpłynęło czternaście prac. Torby zostały wykonane z materiałów recyklingowych.

 • Dzień Optymizmu 2021-05-12

  Dzień Optymizmu

      W dniu 11 maja w naszym przedszkolu odbyły się coroczne obchody Dnia Optymizmu. Był to dzień szczególny dla wszystkich Optymistycznych Przedszkoli w całej Polsce, ponieważ święto to przyjęło charakter ogólnopolski.       W tym dniu ubrania przedszkolaków były we wszystkich barwach tęczy. Dzieci przeniosły się na chwilę do kolorowej Krainy Optymizmu i poznały znaczenie pojęcia optymizm.

 • Ptaki wokół nas 2021-03-19

  Ptaki wokół nas

    Na przełomie lutego i marca w naszym przedszkolu odbył się wewnątrz-przedszkolny konkurs plastyczny „Ptaki wokół nas”. Miał on na celu rozwijanie zainteresowań przyrodniczych dzieci i uwrażliwianie ich na piękno otaczającej nas przyrody, a przede wszystkim rozwój twórczości dziecięcej.

 • Klub Mleczaka 2021-02-15

  Klub Mleczaka

  W ramach Ogólnopolskiego programu edukacji zdrowotnej dla przedszkolaków „Klub Mleczaka” grupa „Biedronek” aktywnie uczestniczyła w zajęciach dotyczących higieny jamy ustnej.  Wspólnie z Mleczakiem, Krokodylem Aleksandrem i Lisicą Karoliną dzieci nauczyły się jak prawidłowo szczotkować zęby i co wpływa na ich kondycję.

 • Dzień czekolady 2021-02-12

  Dzień czekolady

  Dnia 12.02.2021r. przedszkolaki obchodziły ,, Dzień czekolady”.  W tym dniu dzieci miały do wykonania specjalne zadanie- uratowanie księżniczki Pralinki, którą zły czarodziej zamienił w czekoladowy posąg.

 • Dzień Babci i Dziadka 2021-02-08

  Dzień Babci i Dziadka

  W dniu 05.02.2021r. w grupie ,, Biedronki” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na tę okoliczność dzieci przygotowały krótki program artystyczny, który został udostępniony w formie filmu i zdjęć ukochanym  dziadkom.

 • Bezpieczna droga do przedszkola 2020-10-28

  Bezpieczna droga do przedszkola

  „Bezpieczna droga do przedszkola” to jeden z tematów minionego miesiąca. W ramach prowadzonych zajęć do grupy „Biedronki” zawitała  Pani policjantka, która przybliżyła dzieciom ten jakże ciekawy zawód.

 • Pani ratownik 2020-10-15

  Pani ratownik

  Dnia 13 października grupa ,, Biedronki” gościła ratownika medycznego panią Aleksandrę  Kulwieć. Celem spotkania było przygotowanie dzieci do wykonywania prostych czynnośi udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowego zachowania się w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia. Na początku spotkania pani ratownik omówiła wygląd stroju, w którym pracuje oraz wyjaśniła, na czym polega jej praca.

 • Przedszkolaki w " Domu drzewa" 2019-11-22

  Przedszkolaki w " Domu drzewa"

  W ubiegłym tygodniu pięciolatki z grupy Biedronki i Nutki wybrały się na wycieczkę do Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej „Dom drzewa” w miejscowości Wałkowa.

 

do góry