Fundusze Europejskie
Strona główna/Grupy/Leśne Duszki

Leśne Duszki

Grupa przedszkolna Leśne Duszki - 3 latki

 • nauczycielka: mgr Gabriela Żółkiewska
 • pomoc nauczyciela: Dorota Wnęk
 • pracownik obsługi: Paulina Rządczyk

Konsultacje indywidualne z rodzicami - I czwartek miesiąca godz. 16.00 - 16.30

Znaleziono wiadomości: 16.

 • Wigilii nadszedł czas 2021-12-23

  Wigilii nadszedł czas

  W środę 22 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia. To niezwykle radosny dzień, spędzony w gronie koleżanek, kolegów i pań.

 • Święto Pluszowego Misia 2021-11-25

  Święto Pluszowego Misia

  25.XI to ważny dzień dla każdego „malucha” - Święto Pluszowego Misia”- niezastąpionej przytulanki i najlepszego przyjaciela. W Przedszkolu nr 6 zawsze pamiętamy o tym dniu, zapraszając wszystkie grupy do wspólnej zabawy. Przedszkolaki przyszły dzisiaj do przedszkola ze swoimi misiami - były misie duże i małe, brązowe i kolorowe, ale wszystkie wyjątkowe.

 • Pasowanie 2021-11-23

  Pasowanie

  Dnia 23.11.2021 roku w naszym Przedszkolu, odbyła się ważna uroczystość - Pasowanie na Przedszkolaka dzieci z grupy Leśne Duszki. Był to wyjątkowy dzień dla dzieci, które podeszły do tego z wielkim entuzjazmem i przez wiele dni pilnie uczyły się piosenek i wierszy.

 • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2021-11-03

  Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

  Informujemy, że złożony przez nasze przedszkole wniosek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa złożony przez nasze przedszkole przeszedł pomyślnie procedurę weryfikacji formalnej oraz oceny merytorycznej i tym samym uzyskaliśmy rządowe wsparcie w formie dotacji w kwocie 3.000,00 zł w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” dotyczącego wspierania organów prowadzących

 • Dla Jagódki 2021-06-10

  Dla Jagódki

   9 czerwca w ogrodzie naszego Przedszkola  miał miejsce  kiermasz zorganizowany przez Panią Sylwię Trzeciak, mamę Michałka z grupy Żabki.

 • Teatr 2021-06-10

  Teatr

  Po co jest teatr ? Ta drabina to schody do nieba,  A ta miska nad schodami to księżyc. Tamten miecz to zwykły pogrzebacz, A z garnków są hełmy rycerzy, Ale kto w te czary nie wierzy? To jest teatr. A teatr jest po to, żeby wszystko było inne niż dotąd. J. Kulmowa Za nami premiery przedstawień przygotowanych w ramach Dni Teatru  odbywających się co roku w naszym przedszkolu

 • Dla Mamy i Taty 2021-06-01

  Dla Mamy i Taty

  Dzieci z grupy Leśne Duszki  w ramach Dni teatru przygotowały przedstawienie pt: O wiośnie w lesie i o wiewiórki ważnym interesie.

 • Konkurs rodzinny - Torba w kwiatki na Dzień Matki  2021-05-28

  Konkurs rodzinny - Torba w kwiatki na Dzień Matki

  28 maja 2021r. miało miejsce w Przedszkolu  podsumowanie konkursu plastycznego dla dzieci  i rodziców - Torba w kwiatki na Dzień Matki .  Na konkurs wpłynęło czternaście prac. Torby zostały wykonane z materiałów recyklingowych.

 • Dzień Optymizmu 2021-05-12

  Dzień Optymizmu

      W dniu 11 maja w naszym przedszkolu odbyły się coroczne obchody Dnia Optymizmu. Był to dzień szczególny dla wszystkich Optymistycznych Przedszkoli w całej Polsce, ponieważ święto to przyjęło charakter ogólnopolski.       W tym dniu ubrania przedszkolaków były we wszystkich barwach tęczy. Dzieci przeniosły się na chwilę do kolorowej Krainy Optymizmu i poznały znaczenie pojęcia optymizm.

 • Dzień Ziemi 2021-04-22

  Dzień Ziemi

  Dnia 22.04. 2021r obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Ziemi. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną, z której dowiedziały się, jakie zagrożenia dotyczą naszej planety i co trzeba zrobić, żeby pomóc Ziemi je pokonać. A wszystko to po to, aby mieszkańcy Ziemi mogli oddychać czystym powietrzem i żyć w czystym otoczeniu.

 

do góry