Fundusze Europejskie
Strona główna/Grupy/Leśne Duszki

Leśne Duszki

Grupa przedszkolna Leśne Duszki - 3 latki

 • nauczycielka: mgr Gabriela Żółkiewska
 • pomoc nauczyciela: Dorota Wnęk
 • pracownik obsługi: Paulina Rządczyk

Konsultacje indywidualne z rodzicami - I czwartek miesiąca godz. 16.00 - 16.30

Znaleziono wiadomości: 22.

 • Kino Sferyczne 2022-05-26

  Kino Sferyczne

  Nasze przedszkolaki miały  wczoraj okazję by zanurzyć się w świat pełen tajemnic, a wszystko to dzięki nietradycyjnej formie kształcenia, jaką jest Kino Sferyczne - film wewnątrz kopuły w technice 3D.

 • Dzień optymizmu 2022-05-19

  Dzień optymizmu

  Dnia18 maja nasze przedszkolaki obchodziły ,, Dzień optymizmu”. Dzieci zostały zaproszone do ,, Krainy optymizmu”. Aby mogły do niej wejść musiały wykonać kilka zadań, które przygotował dla nich tajemniczy mieszkaniec krainy.

 • Z wizytą w bibliotece 2022-05-18

  Z wizytą w bibliotece

  Dzieci z grupy Leśne Duszki odwiedziły Bibliotekę Publiczną im. Mikołaja Reja w Oleśnicy. Dla niektórych z nich była to pierwsza wizyta w tym nowym, tak magicznym miejscu pełnym książek. Pani bibliotekarka opowiadała o bibliotece i o zbiorach na półkach. Pokazała dzieciom jak wygląda Karta Czytelnika i przedstawiła zasady wypożyczania książek. Dzieci dowiedziały się także, jak należy dbać o książki.

 • „Polscy poeci dzieciom” - przegląd poezji dziecięcej 2022-05-11

  „Polscy poeci dzieciom” - przegląd poezji dziecięcej

  W dniu 11 maja 2022r. w naszym przedszkolu miał miejsce przegląd poezji dziecięcej pt. „Polscy poeci dzieciom”. Celem przeglądu było rozbudzenie u dzieci zainteresowań poezją. Rozwijanie umiejętności literackich, a także promowanie artystycznych zdolności dzieci ze szczególnym naciskiem na promocję kultury języka polskiego.

 • 8 marca 2022-03-08

  8 marca

   8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez cukierków i kwiatów.

 • Konkurs plastyczny „Moja książeczka” 2022-02-21

  Konkurs plastyczny „Moja książeczka”

  W poniedziałek 21.02.2022 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moja książeczka” do utworów Czesława Janczarskiego, organizowanego w naszym przedszkolu. Konkurs skierowany był do dzieci ze wszystkich grup wiekowych oraz ich rodziców.

 • Wigilii nadszedł czas 2021-12-23

  Wigilii nadszedł czas

  W środę 22 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia. To niezwykle radosny dzień, spędzony w gronie koleżanek, kolegów i pań.

 • Święto Pluszowego Misia 2021-11-25

  Święto Pluszowego Misia

  25.XI to ważny dzień dla każdego „malucha” - Święto Pluszowego Misia”- niezastąpionej przytulanki i najlepszego przyjaciela. W Przedszkolu nr 6 zawsze pamiętamy o tym dniu, zapraszając wszystkie grupy do wspólnej zabawy. Przedszkolaki przyszły dzisiaj do przedszkola ze swoimi misiami - były misie duże i małe, brązowe i kolorowe, ale wszystkie wyjątkowe.

 • Pasowanie 2021-11-23

  Pasowanie

  Dnia 23.11.2021 roku w naszym Przedszkolu, odbyła się ważna uroczystość - Pasowanie na Przedszkolaka dzieci z grupy Leśne Duszki. Był to wyjątkowy dzień dla dzieci, które podeszły do tego z wielkim entuzjazmem i przez wiele dni pilnie uczyły się piosenek i wierszy.

 • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2021-11-03

  Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

  Informujemy, że złożony przez nasze przedszkole wniosek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa  przeszedł pomyślnie procedurę weryfikacji formalnej oraz oceny merytorycznej i tym samym uzyskaliśmy rządowe wsparcie w formie dotacji w kwocie 3.000,00 zł w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” dotyczącego wspierania organów prowadzących placówki wychowania przedszkolnego,

 

do góry