Fundusze Europejskie

Krasnale

Grupa przedszkolna Krasnale - 4 latki

 • nauczycielka: mgr Małgorzata Krzesińska ,
 • nauczycielka: mgr Agnieszka Świątek,
 • pracownik obsługi: Kamila Kubasik,

Konsultacje indywidualne z rodzicami zgodnie z przesłanym przez e- dziennik harmonogramem.

 

Znaleziono wiadomości: 65.

 • Święto Pluszowego Misia 2022-11-25

  Święto Pluszowego Misia

       25.XI to ważny dzień dla każdego „malucha” - Święto Pluszowego Misia”- niezastąpionej przytulanki i najlepszego przyjaciela. W Przedszkolu nr 6 zawsze pamiętamy o tym dniu, zapraszając wszystkie grupy do wspólnej zabawy.

 • Rodzinne czytanie 2022-11-22

  Rodzinne czytanie

  W poniedziałek dzieci z grupy Krasnale odwiedziła mama Zosi, która przeczytała przedszkolakom zabawne, pouczające opowiadania o śwince Malince i jej przyjacielu Słoniu Leonie.

 • List do św. Mikołaja 2022-11-09

  List do św. Mikołaja

  W piątek 4 listopada 4-latki wybrały się na pocztę. Celem wycieczki było wysłanie samodzielnie przygotowanego dzień wcześniej listu dla św. Mikołaja. Przy okazji pobytu w urzędzie pocztowym, dzieci zobaczyły jak wygląda praca na poczcie z drugiej strony okienka.

 • Dzień Edukacji Narodowej 2022-10-14

  Dzień Edukacji Narodowej

  Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Dzieci z grupy „Krasnale” wraz z rodzicami przygotowały z tej okazji piękną niespodziankę dla swoich pań.

 • Jesienna wycieczka do parku 2022-10-13

  Jesienna wycieczka do parku

  Wykorzystując piękną pogodę i uroki jesieni dzieci z grupy „Krasnale” udały się do pobliskiego parku. Wycieczka była podsumowaniem zdobytych wiadomości w ciągu całego tygodnia na temat tej pięknej pory roku. Park odkrył przed nami swe piękno. Podziwialiśmy jesienne barwy, rosnące krzewy i drzewa, słuchaliśmy odgłosów przyrody.

 • Święto Drzewa 2022-10-10

  Święto Drzewa

  W dniu 10 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Drzewa. Wyczekiwanym wydarzeniem w tym dniu była wizyta pracowników z Nadleśnictwa w Oleśnicy, ponieważ nasze przedszkole włączyło się w tegoroczną akcję sadzenia drzew. Przedszkolaki wysłuchały wielu ciekawostek o drzewach, posadziły razem z panem leśniczym kalinę i jarzębinę w ogrodzie przedszkolnym ucząc się, jak należy je pielęgnować.

 • Śmiech to zdrowie 2022-10-07

  Śmiech to zdrowie

  Już od ponad 20 lat obchodzony jest w pierwszy piątek października Światowy Dzień Uśmiechu. W tym roku obchody tego święta przypadły na 7 października. Dzieci z grupy „Krasnale” po raz pierwszy włączyły się w obchody tego wesołego święta. W tym dniu każde dziecko mogło przynieść do przedszkola ze sobą jakiś gadżet, który miał wywołać uśmiech na naszych twarzach

 • Owocowy zawrót głowy 2022-09-23

  Owocowy zawrót głowy

  W tym tygodniu dzieci z grupy „Krasnale” rozmawiały na temat owoców, które możemy znaleźć                     w jesiennym sadzie. Głównym celem zajęć było wyrabianie nawyków prozdrowotnych poprzez zachęcanie dzieci do spożywania owoców w różnej postaci.

 • Dzień Przedszkolaka 2022-09-20

  Dzień Przedszkolaka

  W ten wyjątkowy, wtorkowy dzień już od samego rana w naszym przedszkolu panowała wesoła atmosfera. Wszystko za sprawą święta - 20 września obchodzimy, bowiem Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej właśnie okazji na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Każda grupa musiała stawić czoła wyzwaniom, które pozwoliły im na zdobycie tytułu i odznaki Super Przedszkolaka.

 • Bezpieczna droga do przedszkola 2022-09-16

  Bezpieczna droga do przedszkola

  W dniu 14 i 15 września 2022r. odwiedziła nas Pani Bernadeta funkcjonariuszka Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy, która przybliżyła dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Podczas zajęć, przedszkolaki najpierw przypomniały sobie kolory, jakie występują na sygnalizatorze świetlnym oraz to na jakim kolorze należy się zatrzymać, a na jakim śmiało można przejść na drugą stronę ulicy.

 

do góry