Fundusze Europejskie

Krasnale

Grupa przedszkolna Krasnale - 3 latki

 • nauczycielka: mgr Małgorzata Krzesińska ,
 • nauczycielka: mgr Agnieszka Świątek,
 • pomoc nauczyciela: Małgorzata Nobis
 • pracownik obsługi: Kamila Kubasik,

Konsultacje indywidualne z rodzicami - I środa miesiąca godz. 16.00 - 16.30

Znaleziono wiadomości: 38.

 • Święto Pluszowego Misia 2021-11-25

  Święto Pluszowego Misia

  25.XI to ważny dzień dla każdego „malucha” - Święto Pluszowego Misia”- niezastąpionej przytulanki i najlepszego przyjaciela. W Przedszkolu nr 6 zawsze pamiętamy o tym dniu, zapraszając wszystkie grupy do wspólnej zabawy. Przedszkolaki przyszły dzisiaj do przedszkola ze swoimi misiami - były misie duże i małe, brązowe i kolorowe, ale wszystkie wyjątkowe.

 • Światowy Dzień Wcześniaka 2021-11-17

  Światowy Dzień Wcześniaka

  17 listopada obchodzimy Światowy Dzień Wcześniaka. To dzień, w którym solidaryzujemy się z przedwcześnie urodzonymi dziećmi i ich rodzicami.

 • 2021-11-17

  Mamo, Tato- jestem już przedszkolakiem!

  W środę 17 listopada 2021r. w grupie  Krasnale odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Pasowanie to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.

 • Przedszkolaki do hymnu 2021-11-10

  Przedszkolaki do hymnu

  W dniu 10.11.2021r. o godzinie 11.11 przedszkolaki z grupy „Krasnale” wraz  z nauczycielkami odśpiewały Mazurek Dąbrowskiego. W ten sposób włączyły się w ogólnopolską akcję „Szkoła do hymnu”, upamiętniającą 103 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

 • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2021-11-03

  Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

  Informujemy, że złożony przez nasze przedszkole wniosek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa złożony przez nasze przedszkole przeszedł pomyślnie procedurę weryfikacji formalnej oraz oceny merytorycznej i tym samym uzyskaliśmy rządowe wsparcie w formie dotacji w kwocie 3.000,00 zł w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” dotyczącego wspierania organów prowadzących

 • Jestem sobie Przedszkolaczek 2021-10-14

  Jestem sobie Przedszkolaczek

  Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w koncercie edukacyjnym online pt. "Jestem sobie Przedszkolaczek” z gościnnym udziałem Kici Koci.

 • Jestem bezpieczny na drodze 2021-09-30

  Jestem bezpieczny na drodze

  W czwartek odwiedziła nas mama Kai, która jest policjantką. Towarzyszyła jej maskotka - Komisarz Lew. Nasz gość opowiadał dzieciom o bezpieczeństwie, na co dzień.

 • Kodeks Przedszkolaka 2021-09-23

  Kodeks Przedszkolaka

  My, dzieci trzyletnie z grupy „Krasnale” po raz pierwszy uczestniczymy w przedszkolnych zabawach i zajęciach.  Ważne jest, aby nasz wspólny pobyt był zawsze miły i bezpieczny. Pomoże nam w tym „Kodeks Przedszkolaka”, czyli zbiór ważnych reguł, do których musimy się stosować.

 • Witamy w przedszkolu! 2021-09-14

  Witamy w przedszkolu!

  Pierwszy miesiąc nowego roku szkolnego był dla dzieci z grupy „Krasnale” wielkim przeżyciem.  Z wielką niepewnością poznawali swoją salę, kolegów i panie.

 • Żegnaj przedszkole 2021-06-18

  Żegnaj przedszkole

  17 czerwca 2021 roku w grupie „Krasnale” odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego i pożegnanie przedszkolaków, którzy od września wstąpią w szkolne progi. Na początek głos zabrały dzieci, które przedstawiły bogaty program artystyczny. Śpiew wesołych piosenek i recytowane wiersze były prezentacją umiejętności zdobytych w trakcie pobytu w przedszkolu. Całość zamknął taniec, który ogromnie wzruszył

 

do góry