Fundusze Europejskie

Biedronki

Grupa przedszkolna Biedronki - 4 latki

 • nauczycielka: mgr Aneta Pawłowska,
 • nauczycielka: mgr Małgorzata Lemiech,
 • pracownik obsługi: Barbara Janisz,

Konsultacje indywidualne z rodzicami - II środa miesiąca godz. 16.00 - 16.30

Znaleziono wiadomości: 20.

 • Kino Sferyczne 2022-05-26

  Kino Sferyczne

  Nasze przedszkolaki miały  wczoraj okazję by zanurzyć się w świat pełen tajemnic, a wszystko to dzięki nietradycyjnej formie kształcenia, jaką jest Kino Sferyczne - film wewnątrz kopuły w technice 3D.

 • Dzień optymizmu 2022-05-19

  Dzień optymizmu

  Dnia18 maja nasze przedszkolaki obchodziły ,, Dzień optymizmu”. Dzieci zostały zaproszone do ,, Krainy optymizmu”. Aby mogły do niej wejść musiały wykonać kilka zadań, które przygotował dla nich tajemniczy mieszkaniec krainy.

 • „Polscy poeci dzieciom” - przegląd poezji dziecięcej 2022-05-11

  „Polscy poeci dzieciom” - przegląd poezji dziecięcej

  W dniu 11 maja 2022r. w naszym przedszkolu miał miejsce przegląd poezji dziecięcej pt. „Polscy poeci dzieciom”. Celem przeglądu było rozbudzenie u dzieci zainteresowań poezją. Rozwijanie umiejętności literackich, a także promowanie artystycznych zdolności dzieci ze szczególnym naciskiem na promocję kultury języka polskiego.

 • Konkurs plastyczny „Moja książeczka” 2022-02-21

  Konkurs plastyczny „Moja książeczka”

  W poniedziałek 21.02.2022 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moja książeczka” do utworów Czesława Janczarskiego, organizowanego w naszym przedszkolu. Konkurs skierowany był do dzieci ze wszystkich grup wiekowych oraz ich rodziców.

 • Dzień Babci i Dziadka 2022-01-26

  Dzień Babci i Dziadka

  Dnia 26.01.2022 roku w grupie ,, Biedronki ’’ odbyła się uroczystość z okazji Dnia  Babci i Dziadka. Na tę okoliczność dzieci przygotowały wierszyki, piosenki i tańce. Niespodzianką dla Babć i Dziadków były kolorowe laurki z ich podobiznami.

 • Wierszem malowane 2021-12-16

  Wierszem malowane

  Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym „ Wierszem malowane”. Konkurs polegał na wykonaniu przez każdą z grup pracy plastycznej inspirowanej jednym z następujących wierszy Juliana Tuwima: „Warzywa”, „Słoń Trąbalski”, „Spóźniony słowik”, „Abecadło”, „Kotek”, „Lokomotywa” i „Ptasie radio”.

 • Koncert dla rodziców 2021-11-26

  Koncert dla rodziców

  Dnia 24.11. 2021 r. w grupie ,, Biedronki” odbył się ,, Koncert jesienny” dla rodziców. Dzieci zaprezentowały jesienne wiersze i piosenki. Przygotowały również tańce oraz utwory instrumentalne.

 • Święto Pluszowego Misia 2021-11-25

  Święto Pluszowego Misia

  25.XI to ważny dzień dla każdego „malucha” - Święto Pluszowego Misia”- niezastąpionej przytulanki i najlepszego przyjaciela. W Przedszkolu nr 6 zawsze pamiętamy o tym dniu, zapraszając wszystkie grupy do wspólnej zabawy. Przedszkolaki przyszły dzisiaj do przedszkola ze swoimi misiami - były misie duże i małe, brązowe i kolorowe, ale wszystkie wyjątkowe.

 • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2021-11-03

  Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

  Informujemy, że złożony przez nasze przedszkole wniosek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa  przeszedł pomyślnie procedurę weryfikacji formalnej oraz oceny merytorycznej i tym samym uzyskaliśmy rządowe wsparcie w formie dotacji w kwocie 3.000,00 zł w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” dotyczącego wspierania organów prowadzących placówki wychowania przedszkolnego,

 • Dla Jagódki 2021-06-10

  Dla Jagódki

   9 czerwca w ogrodzie naszego Przedszkola  miał miejsce  kiermasz zorganizowany przez Panią Sylwię Trzeciak, mamę Michałka z grupy Żabki.

 

do góry