Fundusze Europejskie

Żabki

Grupa przedszkolna Żabki - 3 latki

 • nauczycielka: mgr Joanna Kasztelan,
 • pomoc nauczyciela: Małgorzata Nobis
 • pracownik obsługi: Ewelina Skrycka,

Konsultacje indywidualne z rodzicami zgodnie z przesłanym przez e-dziennik harmonogramem.

Znaleziono wiadomości: 32.

 • Pasowanie na Przedszkolaka 2022-11-15

  Pasowanie na Przedszkolaka

  Dnia 15.11.2022 w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość  „Pasowania na przedszkolaka”. Bohaterami tego wydarzenia były dzieci z grupy „Żabki”, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola.

 • Święto Dyni w grupie Żabek 2022-10-28

  Święto Dyni w grupie Żabek

  W piątkowy poranek dzieci z grupy Żabki przybyły do przedszkola ubrane na pomarańczowo. Próg swojej sali przekroczyły niosąc piękne, różnokolorowe duże i małe dynie. Ponieważ tego dnia obchodziły Święto Dyni.

 • Święto Drzewa 2022-10-10

  Święto Drzewa

  W dniu 10 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Drzewa. Wyczekiwanym wydarzeniem w tym dniu była wizyta pracowników z Nadleśnictwa w Oleśnicy, ponieważ nasze przedszkole włączyło się w tegoroczną akcję sadzenia drzew. Przedszkolaki wysłuchały wielu ciekawostek o drzewach, posadziły razem z panem leśniczym kalinę i jarzębinę w ogrodzie przedszkolnym ucząc się, jak należy je pielęgnować.

 • SensoSmyki. 2022-10-04

  SensoSmyki.

  Grupa trzylatków wraz z rozpoczęciem przedszkolnej przygody włączyła się do udziału                       w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym SensoSmyki. Celem projektu jest dostarczenie dzieciom oraz ich wychowawcom narzędzi i inspiracji będących zachętą do wielozmysłowego poznawania i odkrywania świata oraz usprawniających harmonijną pracę układu nerwowego dzieci poprzez odpowiednią stymulację

 • Zdrowo rośniemy, bo owoce jemy! 2022-09-29

  Zdrowo rośniemy, bo owoce jemy!

  zieci z grupy Żabek zaledwie kilka tygodni temu rozpoczęły swoją przedszkolną przygodę, a już nauczyły się tylu ważnych rzeczy! W ciągu ostatnich dni miały okazję poznać dary jesieni, które możemy znaleźć w sadzie. Dowiedziały się jak ważne jest spożywanie owoców, zwłaszcza o tej porze, kiedy kapryśna pogoda sprawia, że potrzebujemy dużo więcej witamin.

 • Dzień Przedszkolaka 2022-09-20

  Dzień Przedszkolaka

  W ten wyjątkowy, wtorkowy dzień już od samego rana w naszym przedszkolu panowała wesoła atmosfera. Wszystko za sprawą święta - 20 września obchodzimy, bowiem Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej właśnie okazji na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Każda grupa musiała stawić czoła wyzwaniom, które pozwoliły im na zdobycie tytułu i odznaki Super Przedszkolaka.

 • Kino Sferyczne 2022-05-26

  Kino Sferyczne

  Nasze przedszkolaki miały  wczoraj okazję by zanurzyć się w świat pełen tajemnic, a wszystko to dzięki nietradycyjnej formie kształcenia, jaką jest Kino Sferyczne - film wewnątrz kopuły w technice 3D.

 • Dzień optymizmu 2022-05-19

  Dzień optymizmu

  Dnia18 maja nasze przedszkolaki obchodziły ,, Dzień optymizmu”. Dzieci zostały zaproszone do ,, Krainy optymizmu”. Aby mogły do niej wejść musiały wykonać kilka zadań, które przygotował dla nich tajemniczy mieszkaniec krainy.

 • „Polscy poeci dzieciom” - przegląd poezji dziecięcej 2022-05-11

  „Polscy poeci dzieciom” - przegląd poezji dziecięcej

  W dniu 11 maja 2022r. w naszym przedszkolu miał miejsce przegląd poezji dziecięcej pt. „Polscy poeci dzieciom”. Celem przeglądu było rozbudzenie u dzieci zainteresowań poezją. Rozwijanie umiejętności literackich, a także promowanie artystycznych zdolności dzieci ze szczególnym naciskiem na promocję kultury języka polskiego.

 • Niebieskie Motyle 2022-04-01

  Niebieskie Motyle

  2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, w związku z tym zajęcia w grupie Żabek dotyczyły właśnie tego szczególnego dnia. Pięciolatki wysłuchały opowiadania „Jaś i niebieskie motyle”, które przybliżyło im z czym każdego dnia zmagają się osoby z autyzmem i jak ważne jest dla nich wsparcie i akceptacja otoczenia.

do góry