Fundusze Europejskie

Żabki

Grupa przedszkolna Żabki - 5 latki

 • nauczycielka: mgr Joanna Kasztelan,
 • nauczycielka: mgr Magdalena Panasik,
 • pracownik obsługi: Ewelina Skrycka,

Konsultacje indywidualne z rodzicami - II czwartek miesiąca godz. 16.00 - 16.30

Znaleziono wiadomości: 26.

 • Kino Sferyczne 2022-05-26

  Kino Sferyczne

  Nasze przedszkolaki miały  wczoraj okazję by zanurzyć się w świat pełen tajemnic, a wszystko to dzięki nietradycyjnej formie kształcenia, jaką jest Kino Sferyczne - film wewnątrz kopuły w technice 3D.

 • Dzień optymizmu 2022-05-19

  Dzień optymizmu

  Dnia18 maja nasze przedszkolaki obchodziły ,, Dzień optymizmu”. Dzieci zostały zaproszone do ,, Krainy optymizmu”. Aby mogły do niej wejść musiały wykonać kilka zadań, które przygotował dla nich tajemniczy mieszkaniec krainy.

 • „Polscy poeci dzieciom” - przegląd poezji dziecięcej 2022-05-11

  „Polscy poeci dzieciom” - przegląd poezji dziecięcej

  W dniu 11 maja 2022r. w naszym przedszkolu miał miejsce przegląd poezji dziecięcej pt. „Polscy poeci dzieciom”. Celem przeglądu było rozbudzenie u dzieci zainteresowań poezją. Rozwijanie umiejętności literackich, a także promowanie artystycznych zdolności dzieci ze szczególnym naciskiem na promocję kultury języka polskiego.

 • Niebieskie Motyle 2022-04-01

  Niebieskie Motyle

  2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, w związku z tym zajęcia w grupie Żabek dotyczyły właśnie tego szczególnego dnia. Pięciolatki wysłuchały opowiadania „Jaś i niebieskie motyle”, które przybliżyło im z czym każdego dnia zmagają się osoby z autyzmem i jak ważne jest dla nich wsparcie i akceptacja otoczenia.

 • Jak to dawniej było? 2022-03-24

  Jak to dawniej było?

  Co to był za tydzień! W ciągu kilku ostatnich dni dzieci z grupy Żabki zgłębiały wiedzę na temat najważniejszych dla ludzkości wynalazków. Poznały definicję terminu „wynalazek” i zastanawiały się, jak wyglądałby świat bez nich. Podczas zajęć dzieci miały okazję porównać jak wyglądały urządzenia, które można znaleźć w każdym domu dawniej, a jak wyglądają dziś.

 • Niedoparki 2022-03-21

  Niedoparki

  Dzieci z grupy "Żabki" 21 marca obchodziły Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Przedszkolaki dowiedziały się, czym jest zespół Downa, oraz poznały problemy, z jakimi mogą borykać się osoby niepełnosprawne.

 • Konkurs plastyczny „Moja książeczka” 2022-02-21

  Konkurs plastyczny „Moja książeczka”

  W poniedziałek 21.02.2022 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moja książeczka” do utworów Czesława Janczarskiego, organizowanego w naszym przedszkolu. Konkurs skierowany był do dzieci ze wszystkich grup wiekowych oraz ich rodziców.

 • Święto Pluszowego Misia 2021-11-25

  Święto Pluszowego Misia

  25.XI to ważny dzień dla każdego „malucha” - Święto Pluszowego Misia”- niezastąpionej przytulanki i najlepszego przyjaciela. W Przedszkolu nr 6 zawsze pamiętamy o tym dniu, zapraszając wszystkie grupy do wspólnej zabawy. Przedszkolaki przyszły dzisiaj do przedszkola ze swoimi misiami - były misie duże i małe, brązowe i kolorowe, ale wszystkie wyjątkowe.

 • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2021-11-03

  Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

  Informujemy, że złożony przez nasze przedszkole wniosek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa  przeszedł pomyślnie procedurę weryfikacji formalnej oraz oceny merytorycznej i tym samym uzyskaliśmy rządowe wsparcie w formie dotacji w kwocie 3.000,00 zł w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” dotyczącego wspierania organów prowadzących placówki wychowania przedszkolnego,

 • Dzień piżamy 2021-10-20

  Dzień piżamy

  Najstarsza grupa dzieci w przedszkolu - „Żabki” w dniu 19 października przekroczyła próg swojej sali nietypowo, bo w piżamach! W ten sposób nasze pięciolatki wspierały najmłodszych pacjentów szpitali onkologicznych w ich codziennej walce o zdrowie i życie.

do góry