Fundusze Europejskie

Puchatki

Grupa przedszkolna Puchatki - 4 latki

 • nauczycielka: mgr Ewa Walczak,
 • nauczycielka: mgr Anna Welenc,
 • nauczycielka: mgr Jadwiga Grodzka,
 • pracownik obsługi: Bogumiła Bednarska,

Konsultacje indywidualne z rodzicami - I poniedziałek miesiąca godz. 15.30 - 16.00

Znaleziono wiadomości: 24.

 • Święto Pluszowego Misia 2021-11-25

  Święto Pluszowego Misia

  25.XI to ważny dzień dla każdego „malucha” - Święto Pluszowego Misia”- niezastąpionej przytulanki i najlepszego przyjaciela. W Przedszkolu nr 6 zawsze pamiętamy o tym dniu, zapraszając wszystkie grupy do wspólnej zabawy. Przedszkolaki przyszły dzisiaj do przedszkola ze swoimi misiami - były misie duże i małe, brązowe i kolorowe, ale wszystkie wyjątkowe.

 • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2021-11-03

  Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

  Informujemy, że złożony przez nasze przedszkole wniosek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa złożony przez nasze przedszkole przeszedł pomyślnie procedurę weryfikacji formalnej oraz oceny merytorycznej i tym samym uzyskaliśmy rządowe wsparcie w formie dotacji w kwocie 3.000,00 zł w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” dotyczącego wspierania organów prowadzących

 • W lesie 2021-06-14

  W lesie

  11 czerwca 2021r. dzieci z grupy Krasnale i Puchatki wybrały się na wycieczkę do Nadleśnictwa Gola Wielka. Głównym celem wizyty było przybliżenie przedszkolakom środowiska przyrodniczego, jakim jest las oraz zapoznanie ze zwierzętami i roślinnością tam występującą.

 • Dla Jagódki 2021-06-10

  Dla Jagódki

   9 czerwca w ogrodzie naszego Przedszkola  miał miejsce  kiermasz zorganizowany przez Panią Sylwię Trzeciak, mamę Michałka z grupy Żabki.

 • Teatr 2021-06-10

  Teatr

  Po co jest teatr ? Ta drabina to schody do nieba,  A ta miska nad schodami to księżyc. Tamten miecz to zwykły pogrzebacz, A z garnków są hełmy rycerzy, Ale kto w te czary nie wierzy? To jest teatr. A teatr jest po to, żeby wszystko było inne niż dotąd. J. Kulmowa Za nami premiery przedstawień przygotowanych w ramach Dni Teatru  odbywających się co roku w naszym przedszkolu

 • Konkurs rodzinny - Torba w kwiatki na Dzień Matki  2021-05-28

  Konkurs rodzinny - Torba w kwiatki na Dzień Matki

  28 maja 2021r. miało miejsce w Przedszkolu  podsumowanie konkursu plastycznego dla dzieci  i rodziców - Torba w kwiatki na Dzień Matki .  Na konkurs wpłynęło czternaście prac. Torby zostały wykonane z materiałów recyklingowych.

 • Dzień Optymizmu 2021-05-12

  Dzień Optymizmu

      W dniu 11 maja w naszym przedszkolu odbyły się coroczne obchody Dnia Optymizmu. Był to dzień szczególny dla wszystkich Optymistycznych Przedszkoli w całej Polsce, ponieważ święto to przyjęło charakter ogólnopolski.       W tym dniu ubrania przedszkolaków były we wszystkich barwach tęczy. Dzieci przeniosły się na chwilę do kolorowej Krainy Optymizmu i poznały znaczenie pojęcia optymizm.

 • Ptaki wokół nas 2021-03-19

  Ptaki wokół nas

    Na przełomie lutego i marca w naszym przedszkolu odbył się wewnątrz-przedszkolny konkurs plastyczny „Ptaki wokół nas”. Miał on na celu rozwijanie zainteresowań przyrodniczych dzieci i uwrażliwianie ich na piękno otaczającej nas przyrody, a przede wszystkim rozwój twórczości dziecięcej.

 • Dzień czekolady 2021-02-12

  Dzień czekolady

  Dnia 12.02.2021r. przedszkolaki obchodziły ,, Dzień czekolady”.  W tym dniu dzieci miały do wykonania specjalne zadanie- uratowanie księżniczki Pralinki, którą zły czarodziej zamienił w czekoladowy posąg.

 • Kartka dla Medyka 2020-12-21

  Kartka dla Medyka

  Dzieci z grup pięciolatków z naszego przedszkola wzięły udział w akcji “Kartka dla Medyka”.

do góry